Nadpobudliwość u 8-letniego dziecka

Witam mam córeczkę która ma 8 lat jest dzieckiem nadpobudliwym czy mam się martwić. udać do lekarza czy z czasem z tego wyrośnie.

Witam, niestety trudno jest wnioskować o zachowaniu na podstawie tak krótkiej informacji. Nie każde energiczne, ruchliwe dziecko ma nadpobudliwość. Z wiekiem objawy nadpobudliwości maleją. Jeżeli ma Pani wątpliwości i odczuwa niepokój w związku z tą sytuacją, proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą.
Pozdrawiam serdecznie