Dlaczego siedmiolatka odmawia wszystkiego?

Witam Corka ma 7 lat wszystkiego się boi ostatnimi czasy odmawia chodzenia do szkoly martwi się ciągle czy koleżanka będzie w szkole krzyczy nie zasypia sama w nocy przybiega do pokoju rodziców i krzyczy . Teraz ma problem ze spodniami nie chce nosić żadnych spodni kupuje za krótkie i obcisłe chodzi w jednych i wciąż mówi że nie ma spodni po prostu problem jest na każdej dziedzinie życia proszę o pomoc..

Witam,

zalecana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Pozdrawiam serdecznie