Dlaczego trzymiesięczne dziecko się dusi?

Witam mam 3miesieczna pociechę od 2Tygodni w nocy nie siusiu trwa to ok 9h a potem cały dzień siusiu normalnie pije mleko ar i nie daje jej wody dużo ponieważ przez refluks woda podchodzi do gardła i ja dusi idąc niskiem i buzia. Czy w tej sytuacji może sprawa tak wyglądać z tym moczem czy raczej mam się mocno niepokoić?...

To normalne prawdopodobnie ulewanie. Karm dziecko na w pół siedząco i długo po karmieniu noś je w pozycji pionowej do wielokrotnego odbicia się powietrza. Miedzy karmieniami układaj ja na brzuszku żeby pozbyć się powietrza z jelit. I zbadaj je u laryngologa żeby wykluczyć wady podniebienia.