Dlaczego włosy po farbowaniu wypadają?

Witam , Piszę w imieniu mej babci Ireny. Ponad 2 lata temu po farbowaniu włosów wypadły jej wszystkie w czasie 2 tygodni. Robiła wszystkie badania i nic nie wskazuje na chorobę czy też inne "chemie" w jej ciele . Włosy odrastaja i znów wypadaja . Jak jej mogę pomóc bo przyznam , że dermatolog jest nawet bezradny . Proszę pomóżcie!

Lek. Tomasz Budlewski

być może farba uszkodziła cebulki które teraz w ten sposob reagują. prosze koniecznie ponownei zgłosić się do lekarza dermatologa