Dlaczego wypadają mi włosy z cebulkami?

Witam mam 30 lat i od jakiś trzech miesięcy zaczely wypadac mi wlosy z cebulkami ... A z prawej strony od zakola w strone srodka glowy tak sie przezedzily ze zostalo ich malo co Rozumial bym lysienie lecz z lewej strony nie ma czegos takiego wlosy sa normalne Czego moze byc to przyczyna .

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Skutecznym zabiegiem przy wypadaniu włosów jest mezoterapia igłowa skóry głowy wykonana w serii zabiegów.