Do jakiego lekarza udać się z mapą irydologiczną oka?

Witam. Ostatnio mam problemy ze zdrowiem (niedobór żelaza, który już leczę; powiększone węzły chłonne i infekcja; wzrost wagi o 20kg). Zrobiłam sobie mapę irydologiczną prawego oka i wyszło mi, że mam chore: przysadkę mózgową, otrzewną, plecy (zgadza się), macicę, gruczoł piersiowy, jelito cienkie (mam problemy z trawieniem), jamę ustną (ciągle czuję ból w gardle). Wobec tego do kogo z takimi własnymi wynikami się udać?!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zdecydować - albo medycyna chińska, albo konwencjonalna europejska. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po przeprowadzeniu badania klinicznego i ewentualnej weryfikacji dotychczasowych badań lekarz oceni wskazania do dalszej diagnostyki poszczególnych zasugerowanych w wyniku badania schorzeń.