Do jakiego lekarza zgłosić się po wykryciu Anomalii Kimmerlego?

Witam, poszukuję lekarza, który zajmuje się anomalią Kimmerlego. Anomalia została potwierdzona szeregiem badań takich jak RTG, TK i rezonans magnetyczny. Dzwoniłam już do kilku specjalistów jednak nikt nie zajmuje się wyżej wymienionym schorzeniem. Może tutaj ktoś mi pomoże. Poszukuję lekarza z okolic Krakowa, Bielska-Białej, Zakopanego,Nowego Targu. Może tutaj mi ktoś pomoże bo już brakło mi pomysłów gdzie pytać. :(

Nie ma jednego dostępnego środka farmakologicznego w celu wyleczenia choroby, można łagodzić jedynie jej objawy. Sporadycznie wykonywane są zabiegi chirurgiczne. Proponuję szukać w dużych ośrodkach akademickich specjalistów neurologii lub neurochirurgii