Dobre samopoczucie przy przeziębieniu

Witam, dlaczego przy przeziębieniu zamiast czuć się źle to czuję się lepiej niż normalnie? Mimo krzywej przegrody nosa czuję się na maksa dotleniony(robię trening do granic fizycznych, nie psychicznych jak to zwykle). Jestem bardzo skupiony, mam lepszą pamięć, zero stresu, łatwo i przyjemnie mi się myśli, głos ma nieporównywalnie lepsze brzmienie, lepszy słuch i czuję prawdziwą miłość do życia. Zwykle wszystko jest odwrotnie. Mam słabo drożny, bardzo suchy wewnątrz nos i ucisk nie dający spokoju

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę, że ciężko to medycznie uzasadnić, pozostaje się tylko cieszyć, ze tak dorze Pan znosi chorobę.
Pozdrawiam