Dolegliwości gastrologiczne i stan po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam!Po zabiegu wyrostka robaczkowego który został usunięty jest ok,po paru miesiącach zaczęły się nowe objawy. Najpierw całkowicie lewa noga i ręka mi zdrętwiały, mdłości. Potem zaczęła się biegunka wodnista nie da się wytrzymać mam dość i cały czas do dziś burczy mi w brzuchu przed posiłkiem i po. Pomału waga ciała spada zaczęła boleć lewa strona brzucha, po tym cos dziwnego widziałam np. zobaczyłam chwile wycieraczkę później widziałam to samo przez 5-10 minut na lewym oku źle się poczułam.

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani jak długo trwają objawy i czy po czymś ustępują. Jeżeli rzeczywiście są tak uciążliwe- należy skonsultować się z lekarzem.