Dolne ósemki, które wymagają chirurgicznego usunięcia

Witam serdecznie, wczoraj po wizycie u stomatologa na podstawie zdjęcia RTG lekarz stwierdził iż mam dolne ósemki, które wymagają chirurgicznego usunięcia. Są skierowane w stronę siódemek, co grozi zapaleniem. Pragnę dodać iż nie mam żadnych przykrych dolegliwości czy bólu z ich powodu. Pewnie gdyby nie zdjęcie RTG nie wiedziałabym o ich istnieniu. Bardzo proszę o poradę czy usuwać te żeby czy poczekać aż same wyrosną. Pzdr. Paulina

Renata GrzechociĹska

Sugeruję skonsultować się z chirurgiem szczękowym, który oceni wskazania do zabiegu.