Doprecyzowanie pytania zadanego w dniu 1.02.2010 - zapomniałam umieścić jednostki pomiaru

Witam ponownie. We wczorajszym mailu prosiłam między innymi o interpretacje badań tarczycy mojej 10,5 miesięcznej córeczki, ale właśnie się zorientowałam, że nie dopisałam jednostek pomiaru. TSH 2,173 µIU/ml /FT3 4,54 pg/ml / FT4 1,18 ng/dl. Bardzo proszę o interpretacje wyników i z góry bardzo dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Pomimo małego niedopatrzenia na pani pytanie została udzielona odpowiedź tutaj.

Pozdrawiam