Dreszcze na całym ciele

Dzień dobry.W nocy obudziłam sie leżąc na plecach z odczuciem dreszczy na całym ciele oraz bardzo zimnym ciałem, wrażenie lodowatej skóry. Byłam okryta kołdrą w ciepłym pokoju. Żadnego innego objawu .Powolutku zaczęłam ruszać stopami i rękami ,objawy minęły. Dnia poprzedniego miałam 37,5 stopni temp.Wróciłam z pobytu z ok.3godz. dziennie korzystania z basenów termalnych i masaży wodnych przez 8 kolejnych dni.Wyniki morfologii są w normie oprócz cholesterolu zawyżonego.Proszę o odpowiedż.Krystyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą świadczyć o tym, że w nocy miała Pani gorączkę. Proszę zatem zmierzyć temperaturę, a jeśli pojawią się jakiekolwiek inne niepokojące objawy, proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.