Drętwienie palca u ręki

przyczyny drętwienia małego palca lewej ręki -jestem informatykiem -jak zapobiegać ,ćwiczyć?

Przyczyną jest prawdopodobnie zablokowanie stawów międzykręgowych w odcinku szyjnym co skutkuje uciskiem na nerw, stad drętwienie. Zalecam pójście do terapeuty manualnego, osteopaty lub dobrego fizjoterapeuty. Problem to szyja, nie palec.