Drgania mięśni a rezonans kręgosłupa

Witam, od ponad roku meczą mnie dziwne drgania miesni, jest to dziwne uczucie ktore nasila sie wieczorami , te drgania miesni sa widoczne golym okiem, a wieczorami dochodzi uczucie drgania wszystkich wnetrznosci. Mialem robione ekg ,holter 24h,usg serca i wszystko wyszlo ok, wsyzstkie badania u lekarza rodzinnego tez ok , jedynie za kazdym razem wychodzi troche podwyzszona glukoza. Mialem tez rezonans kregoslupa szyjnego i ok z niewielka lordoza. PROSZE O POMOC! Watpie zeby byla to nerwica...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższymi objawami udać się do lekarza neurologa. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań neurologicznych np. takich jak elektromiografia. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.