Piekące, palące bóle i drgania mięśni

Brak diagnozy od 7 lat. Piekace,palace bole i drgania miesni,dretwienia,zawroty glowy,omdlenia(2xutrata przytomnsci)-badania:2xMRI glowy-czyste poza 1 drobnym ogniskiem demieliniz. lub niedokrwiennym.TK-czyste.Borelioza-WB-uemny-elisa-graniczne.MRI kregoslupa-szyja piersiowy ledzwiowy-przepukliny wielopoziomowe.EMG-prawidlowe.ANA1,2-niskie miana przeciwcial,ANA3-ujemne.Od 2 lat leki przeciwdepresyjne.Drgania i oslabienie miesni sie nasila.Badanie neurologiczne O.K.Hashimoto-hormony juz w normie.

Aleksander Ropielewski

Również ja nie jestem w stanie postawić rozpoznania bez przeprowadzenia badania i możliwości oceny dotychczasowych badań. Obraz kliniczny wskazuje, że może to być polineuropatia obwodowa o nietypowym przebiegu. Jedyne co mogę zasugerować to kontakt z neurologiem.