Drżenie ciała i problem z nerwami

witam mam problem z nerwami jak lerze w lozku lub jak siedze to sama skora mi skacze wiem troche smieszne ale tak mocno skacze sama ze nie moge tego powstrzymac co mam zrobic aby tak sie nie dzialo

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem. Ustalić należy, czy drgania mają związek z choroba układu nerwowego, czy są np. objawem zaburzeń elektrolitowych.