Drżenie głowy i ciała po urodzeniu dziecka

Witam.mam 26 lat. 3 lata temu urodziłam synka. Od tamtego czasu zaczęły się moje problemy. Zaczęłam się bardziej denerwować, trzesie mi się glowa i prawie całe ciało. Nie umiem utrzymać sztywno głowy bo się trzęsie jak się np denerwuje albo pomyślę sobie że ktoś się na mnie patrzy. Przez to np nie usiedze przy jednym stole u kogoś na urodzinach bo aż mi wstyd za to. Dodam jeszcze ze moi tesciowie są dla mnie nieznosni dlatego zerwalam z nimi kontakt całe obgaduja mnie zw plecami.co mi jest?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do neurologa, który dokładnie Panią zbada, należy wykluczyć wszelkie przyczyny organiczne występujących objawów.
Pozdrawiam