Drżenie rąk, wysoki puls a problemy żołądkowe

Witam! Mam 18 lat Moje problemy zaczęły się od pierwszego lotu samolotem. Bardzo się wtedy wystraszyłam i w trakcie wycieczki doznałam czegoś takiego jak padaczka. Całe moje ciało się trzęsło, było mi słabo i strasznie się przestraszyłam, nie wiedziałam co mi się dzieje. Jakiś czas po powrocie do domu zaczęły się moje problemy. Wysoki puls, drżenie rąk, bóle, problemy żołądkowe. Ostatnio od tygodnia czuję ucisk w mostku i ciężko oddycham. Byłam u lekarza ale morfologia wyszła dobrze. Co robić?

Witam,

Proszę na wszelki wypadek sprawdzić sobie jeszcze stężenie D-dimerów i układ krzepnięcia, a w razie nasilenia objawów zgłosić na Izbę Przyjęć. Wówczas zostanie Pani oceniona przez lekarza i zostaną zlecone odpowiednie badania.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz