Drżenie, kołatanie serca a nerwica

witam od dlugiego czasu zle sie czuje tzn cala drze w srodku nie mam ochoty na nic czasem sie poprostu boje kolatanie serca czasem nie moge zasnac robilam juz rozne badania a wszystko jest w normie. Nie moge normalnie funkcjonowac moja glowa jest bardzo ociezala moglabym tylko lezec. czy to moze byc nerwica?

Przydatne informacje znajdzie też Pani w książce "Lęk i fobia" Edmunda Bourne'a

Pozdrawiam!

Jak kolega psycholog odpowiedział warto udać się do specjalisty. Samodzielna diagnoza nerwicy może okazać się błędna. Dobry terapeuta powinien pomóc zlokalizować problem i pomóc rozwiązać go. Jeśli będzie wymagać to leczenia farmakologicznego to powinien polecić udać się do psychiatry.

Życzę zdrowia i szybkiego-pozytywnego rozwiązania problemu.