Drżenie rąk i krzyw w rozmowie

Witam serdecznie ostatnio pewna osoba z mojego otoczenia powiedziala mi ze jestem cholerykiem czy i jak z tego sie wyleczyc. Od wielu lat trzesa mi sie same rece bedac na wizytach u psychiatrow psychologow wizyty mi nic nie dawaly leki wrecz szkodzily. Neurolog glownie robil wywiad i przepisywal leki. Ogolnie jestem osoba opanowana ale jak twierdza inni ze krzycze czasami a ja siebie nie slysze. Przeswietlenie wzgledem guza mialem robione w zeszlym roku gdy zaslablem w lazience i mialem wstr muz

Jeśli Pana problemy mają naturę emocjonalną, to samo chodzenie do lekarzy i psychologów niewiele pomoże. Potrzebne jest Pana zaangażowanie, a najpierw świadomość problemu.
Jeśli problemem jest agresja, napięcie, drżenie rąk - być może trudności mają podłoże lękowe i potrzebuje Pan psychoterapii. Czasem agresja jest sposobem radzenia sobie z lękiem.
Z drugiej strony, takie objawy jak Pan opisuje pojawiają się przy uzależnieniach, wtedy należy podjąć leczenie w ośrodku terapii uzależnień.

Pytanie, czy Panu te trudności dokuczają, i czy faktycznie chce Pan nad sobą pracować - dla dobra własnego i otoczenia?