Trauma po pobycie w więzieniu

Dzien dobry byłem wiezieniu 2 dni cieszko mi dotszec do siebie tyle zeczy tam zobaczyłem złych jak słuzba wieziena czymała z wiezniami straznik mi powiedził zebym nie przyciskał przycisku ze potrzebuje pomocy bo zgine cieszko mi sie odnalesc w normalnej zeczywistosci prosze o pomoc

Witam,

Wydarzenia trudne, czy traumatyczne mogą powodować zaburzenia związane ze stresem i są wskazaniem do podjęcia psychoterapii czasem w połączeniu z farmakoterapią (czyli z lekami). Samopoczucie, które Pan opisał może towarzyszyć takim zaburzeniom.
Zachęcam, by umówił Pan konsultację u psychologa/psychoterapeuty. Konsultacja ze specjalistą pozwoli postawić właściwą i pełną diagnozę i będzie bazą do dalszych zaleceń dla Pana i wyboru najodpowiedniejszej formy pomocy.

Pozdrawiam.