Natrętne myśli związane z myciem rąk

Dzien dobry mam pytanie, ciagle myje rece, brzydze sie dotykac klamek, po miejskich autobusach zaraz eszystko piore, jak sie z kims witam zaraz musze umc rece, jest to bardzo meczace i denerwujace ale nie moge sobie z tym poradzic od ponad 2 lat co z tym robic jak sobie poradzic .,.,.

Wygląda to na zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. A za takimi zaburzeniami najlepiej radzi sobie terapia poznawczo-behawioralna, do której podjęcia namawiam. Pozdrawiam.