Drżenie rąk z powodu stresu a problemy z zasypianiem

Witam Jestem Kobietom w wieku 23 Lat . Od dłuższego czasu mam problem chodzi o to , że drżą mi ręce nie wiem z jakiego powodu czy to przez stres czy może brak Witamin ? . Nie mam innych objawów typu problemy z zasypianiem itp . Jaka może być powód tego , Czy udać się do lekarza ? Proszę o radę co zrobić

Proszę wykonać pełne badania diagnostyczne, które może zlecić lekarz internista. Jeżeli badania nie wykażą niczego niepokojącego sugeruję zgłosić się do psychologa w Pani miejscu zamieszkania, ponieważ mogą to być pierwsze objawy związane z nerwicą.

Życzę wszystkiego dobrego!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Dzień dobry. Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie zdalnie i wyłącznie na podstawie krótkiego opisu. Podobne objawy mogą mieć swoją przyczynę w obszarze medycyny, ale również mogą wynikać z trudności o podłożu emocjonalnym. Najwłaściwiej byłoby udać się do lekarza internisty celem sprawdzenia stanu ogólnego, wykonania podstawowych badań. Jeśli okaże się, że przyczyny nie są spowodowane np. zaburzeniami hormonalnymi, niedoborem witamin itp., warto skonsultować się z psychologiem i przeprowadzić diagnostykę trudności w tym kierunku. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/