Duszności od paru tygodni a możliwość antybiotykoterapii

Witam mam od paru tygodni duszności tzn jeśli kładę się spać to często nie mogę złapać jako takiego głębokiego oddechu często tak mam bardzo ciężko mi z tym i jakiego rodzaju antybiotyki i czy w ogóle jakieś są pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest przede wszystkim kontakt z lekarzem. Antybiotyki nie są lekami leczącymi duszność. Leczą one infekcję, której objawem może być duszność. W opisywanym przypadku przede wszystkim należy wziąć pod uwagę choroby serca i astmę.