Duszności, problemy z oddychaniem i lęki

od stycznia drecza mnie zawroty dusznosci i nie moge wziasc pelnego wdechu mam mroczki przed oczami boje sie wychodzic zdomu jak i rowniez w nim siedziec mam straszne mysli ze cos mi sie stanie ze zaraz umre ze sie udusze wchodzi to we mnie samo co ze mna jest prosze o pomoc

Witam,
Opisane objawy mogą wskazywac na zaburzenia lękowe. Wymagana jest dokładna diagnoza aby móc stwierdzic co się dzieje. W leczeniu zaburzeń lękowych jak i innych porblemów wyskoką skutecznością wykazuje się terapia poznawczo- behawioralna.

Witam, duszności, zawroty, lęk przed wychodzeniem z domu może wskazywać na zaburzenia lękowe. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą, psychologiem. Przesyłam link do strony gdzie najdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie