Duszności, problemy z oddychaniem, puchnięcie kostek i stóp

Dzień dobry niepokoją mnie następujące objawy: duszności, problemy z oddychaniem, puchnięcie kostek i stóp oraz ból stóp, uczucie krążenia w stopach (to nie jest zwykłe drętwienie) drętwienie stóp i dłoni, drętwienie ciała podczas snu, uczucie ściskania w głowie. Ciśnienie mam w normie czego to mogą być objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosz ekoniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.