Duży siniak po upadku

Poślizgnąłem się na schodach na mojej posesji. Nie zauważyłem, że jest ślisko. Troszkę bolało mnie, ale myślałem że mi przejdzie. Po trzech dniach pojawił mi się powyżej prawego pośladka rozległy siniak wyglądający na krwiak. Co mam z tym robić. Robię okłady zimne - smarują maścią z heparyną.

Jeśli zasinienie, krwiak nie jest wybrzuszony co mogłoby świadczyć o wylewie krwotocznym do tkanki podskórnej i/lub mięśnia (interwencja chirurgiczna) to zupełnie wystarczające są chłodne okłady, okłady na Altacecie i oczywiście częste stosowanie żelu z heparyną (co 4 godziny). Krwiak tego typu będzie się systematycznie wchłaniał zmieniając swoje zabarwienie przez około 5-7 dni.