Dwa miękkie wybrzuszenia nad kością gnykową u męża

Jakoś półtorej roku temu (może były wcześniej) u męża poczułam , takie dwa miękkie wybrzuszenia obustronnie nad kością gnykową. oba są takie same. Od tamtego czasu nie urosły. Wysłałam męża na usg szyi i nie wykazało żadnych powiększonych węzłów chłonnych, ślinianki i tarczyca w normie. Zrobiliśmy morfologię z rozmazem i wyniki wyszły bardzo dobre. Robiliśmy tez usg jamy brzusznej i wszystko ok. Czy to możliwe ze taka poprostu jego budowa?ma szeroką szyje. czuje się dobrze ma apetyt i energie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez dokładnego badania nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednakże wyniki badań wskazują, że U męża to raczej nic niepokojącego.