Dwa opakowania Mercilon bez 7-dniowej przerwy a brak okresu

Witam,Od ponad roku przyjmuję mercilon, w celu przesunięcia miesiączki brałam dwa opakowania bez 7-dniowej przerwy. W trakcie drugiego opakowania zaczęłam plamić, a kiedy zrobiłam po pełnych dwóch opakowaniach przerwę 7-dniową nie pojawił się okres, nawet po 4 dobach od rozpoczęcia przerwy (jest nadal tylko drobne plamienie). Czy wszystko jest w porządku? Czy zrobiłam coś nie tak jak należy? Czy teraz normalnie mam rozpocząć kolejne opakowanie ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie powinno pojawić się w trakcie przerwy. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta u ginekologa.