Brak normalnego krwawienia podczas 7-dniowej przerwy. Czy to normalne?

Witam! Mam problem. Dzisiaj skończyła mi się 7-dniowa przerwa a miesiączki brak tylko minimalne plamienie. Dodam jeszcze, że 2 dni przed rozpoczęciem przerwy z poprzedniego bistra rozpoczęło się plamienie i trwa do teraz. Co zrobić?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
W takim przypadku należy zawsze wykluczyć ciążę. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Podczas 7-dniowej przerwy krwawienie może pojawić się pomiędzy 2 a 4 dniem. Dlatego proszę spokojnie poczekać na krwawienie.

Pozdrawiam