Dwudniowe opóźnienie w przyjęciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej Yasminelle

Witam, przyjmuję yasminellę. pierwszą tabletkę po 7 dniowej przerwie powinnam przyjąć w sobotę o 21:00 a przyjęłam dopiero w poniedziałek o 21::00. Czy przyjąć zaległe tabletki czy teraz normalnie przyjmować zgodnie z blistrem. Rozumiem, że zmieni się dzień przyjęcia 1 tabletki po przerwie na poniedziałek?

W tym cyklu po prostu nie ma zabezpieczenia antykoncepcyjnego, ponieważ 9. dniowa przerwa spowoduje to, że stosowanie kolejnego opakowania nie zablokuje jajeczkowania w tym cyklu.