Dylemat przed ślubem

Jak odpowiedzieć sobie na pytanie czy jeszcze ją kocham?kiedy zaglebiam się w sobie mam mętlik w głowie i sercu.z jednej strony ładna kobieta która się troszczy a z drugiej gdzies odzywa się w niej nerwica lekowa boi się o wszystko itd.i wtedy jest wredna i czasem opryskliwa.za chwilę ślub a ja mam dylemat czy kocham.prosze o pomoc

Dzień dobry,
Pan sam musi dojść do tego czy kocha partnerkę czy nie. Dylematy pojawiające się przed ślubem są naturalne. Jeżeli Pana partnerka cierpi na nerwice proszę namawiać ją na wizytę u psychoterapeuty. Można też udać się na terapię dla par.
Pozdrawiam.