Dyskryminacja w pracy

Witam.Mam kłopoty w pracy,grozi mi zwolnienie ponieważ szefowa mnie dyskryminuje.4 mies temu zakończyłam związek,Od razu wstąpiłam w kolejny-tu też się nie układa.Przez tę sytuację straciłam przyjaciół i wyprowadziłam się do innego miasta.Nie mam siły na nic i ciężko mi rano podnieść się z łóżka,Czy to może być depresja?

Mogą to być zarówno objawy depresji jak i trudności adaptacyjnych, związanych ze stresem i granicznymi wydarzeniami w życiu. Zachęcam do spotkania ze specjalista- psychologiem, psychoterapeutą- który pomoże się odnaleźć i pracować nad sobą.