Zapytaj lekarza

7 3 6 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dziąsła pod mostem a założenie implantów

Dzień dobry, mam oszlifowanego zęba 4 i mostek na brakującego zęba 5 ,most wcześniej był na 4i 6 ale straciłam 6 chciałabym zrobić sobie implant na 5 i moje pytanie brzmi czy dziąsło pod mostem brakującą 5 nie zanikło i nadaje się do implantowania? Prosiłabym też o polecenie dobrego lekarza z rozsądnymi cenami mieszkam w warszawie.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na bolący ząb

Ocena warunków leczenia protetycznego,implantologicznego bez badania rtg i bezpośredniego jest nieprecyzyjna.Gabinetów,które zajmą się w Warszawie Pani problemem jest bardzo wiele - wybór należy zawsze do Pacjenta.

Stomatolog, chirurg stomatologiczny i chirurg szczękowo-twarzowy.
0

Dzień dobry,
dopiero po zrobieniu panoramicznego zdjęcia rentgenowskiego, będzie można powiedzieć czy jest dostatecznie dużo kości do implantacji. Istnieje bardzo duża szansa, na to, żeby w okolicy 5tki implantacja przebiegała bez problemu, niezależnie od tego, czy nosiła Pani w tym miejscu most. Ceny implantów i koron najlepiej jest sprawdzić na stronach internetowych konkretnych gabinetów. Ważna jest nie tylko rozsądna cena, ale całościowa opieka oraz uwzględnienie sytuacji w całej jamie ustnej.

Specjalista w dziedzinie stomatologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy