Dziąsła pod mostem a założenie implantów

Dzień dobry, mam oszlifowanego zęba 4 i mostek na brakującego zęba 5 ,most wcześniej był na 4i 6 ale straciłam 6 chciałabym zrobić sobie implant na 5 i moje pytanie brzmi czy dziąsło pod mostem brakującą 5 nie zanikło i nadaje się do implantowania? Prosiłabym też o polecenie dobrego lekarza z rozsądnymi cenami mieszkam w warszawie.

Ocena warunków leczenia protetycznego,implantologicznego bez badania rtg i bezpośredniego jest nieprecyzyjna.Gabinetów,które zajmą się w Warszawie Pani problemem jest bardzo wiele - wybór należy zawsze do Pacjenta.

Dzień dobry,
dopiero po zrobieniu panoramicznego zdjęcia rentgenowskiego, będzie można powiedzieć czy jest dostatecznie dużo kości do implantacji. Istnieje bardzo duża szansa, na to, żeby w okolicy 5tki implantacja przebiegała bez problemu, niezależnie od tego, czy nosiła Pani w tym miejscu most. Ceny implantów i koron najlepiej jest sprawdzić na stronach internetowych konkretnych gabinetów. Ważna jest nie tylko rozsądna cena, ale całościowa opieka oraz uwzględnienie sytuacji w całej jamie ustnej.