Efekty uboczne po wypełnieniu kwasem hialuronowym

Witam.Mija u mnie trzeci dzień po po wypełnieniu fałd marionetki kwasem hialuronowym.Zaczynam się niepokoić,lewa strona twarzy wygląda dobrze,natomiast prawa jest widocznie obrzmiała.Nie mam siniaków,zgrubień ani zaczerwienienia,jest lekka tkliwość przy dotykaniu z obu stron.Zaczęłam masować lekko lodem ale nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy przemieszczając kwas.Poproszę o rady.

Proszę zgłosić się po około tygodniu od zabiegu do lekarza, który go wykonał. Przejściowa opuchlizna jest normalna, pod względem masażu proszę stosować się do zaleceń, które otrzymała Pani od lekarza po zabiegu - niektórzy z nas zalecają masaż, inni nie.