Ekstrakcja i implantacja jedynki

Witam, miałem kilka dni temu przeprowadzany zabieg implantacji oraz ekstrakcji, górnej jedynki. Dwa dni po zabiegu odczuwam drętwienie i ból zęba sąsiedniego, dwójki oraz mam wrażenie iż się lekko rusza. Czy jest to normalne?

Witam.
Na tym etapie leczenia takie odczucia nie są niczym niespotykanym.dolegliwości mogą być odczuwane nawet do 14 dni. Jeżeli jednak potrwa to dłużej to proszę kontaktować się z lekarzem który przeprowadzał zabieg.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło.