Encorton stosowany przy miastenii

Witam, mój Tatuś choruje na miastenię; przyjmuje Encorton 10 jedn.(2x5) i Mestinon(4x1). Poza tym aktualnie przygotowywany jest do operacji onkologicznej (guz kątnicy). Mam pytanie, czy należałoby przed operacją zwiększyć ilość podawanych leków? Pytam, ponieważ Pani Profesor prowadząca Tatusia jest poważnie chora i obecnie nie jest dostępna. nie mamy kogo się poradzić :-( A może jeszcze w jakiś sposób można przygotować Pacjenta, by zminimalizować ryzyko niewybudzenia? Bardzo proszę o pomoc. BN

trzeba się skontaktować z lekarzem prowadzącym leczenie miastenii i z anestezjologiem ze szpitala, w którym będzie zabieg operacyjny i dobrać dawki leków na czas operacji, powinien mieć te konsutacje przed operają