Fantazje seksualne a bezpieczeństwo

Oboje z partnerem dbamy bardzo o higienę zarówno przed jak i po współżyciu. Chcielibyśmy spróbować rimmingu, jednak mamy wątpliwości i nie wiem co może się z tym wiązać... Czy taka forma pieszczot, od czasu do czasu, jest bezpieczna zarówno dla psychiki jak i zdrowia? Dodam, że mój partner uznaje takie zabawy za "gejowskie", ale powoli otwiera się na nie.

Z punktu widzenia sanitarnego przy zachowaniu odpowiedniej higieny nie jest to zachowanie bardziej ryzykowne, niż wymiana śliny w pocałunku. A jest to poziom powszechnie akceptowany...
Zakładamy, że kochankowie są zdrowi.
Bardziej skomplikowany jest aspekt psychologiczny.
Dla wielu okolica odbytu i kiszka stolcowa na ma wysokich erotycznych konotacji i wiąże się z oporami natury estetycznej.
Dlatego warto być delikatnym i empatycznym przy wdrażaniu "rimmingowych" zachowań.
Seksualność to świat bogaty, to co dla jednych jest nieakceptowalne, innych szczególnie "kręci".
To człowiek tak ubogacił kontakty seksualne, świat zwierząt bez edukacji seksualnej radzi sobie z seksem zwykle dobrze (ale też bywają problemy...). Jest bardziej interesująco, ale "system" ze względu na dużą złożoność jest podatny na zakłócenia...
Ludzie maja dużo problemów z tą sferą.
Pozdrawiam. JW