Formolinie112 a dieta

witam.robie diete ale niemoge spasc z wagi biore dodatkowo tabletki formolinie112 czy one szkodzom na organizm?dziekuje

witam, niestety nie znam skałdu lekoów i nie wiem jak sie zachowuja w organizmie, ale co wiem na pewnoe zade leki nie pozwalaja schudnac zdrowo i na pewnoe nie pozwola utzrymac wagi. Nalezy wprowadzac zdrowe zasady zywienia i zmieniac zle nawyki i tego sie trzymac nawet po osiagnięciu efektów.