Gdzie jeszcze szukać ośrodka odwykowego dla męża?

Dzień dobry, szukam ośrodka odwykowego dla męża, w całym województwie brak wolnych miejsc, a termin jest dopiero na maj 2011 w Andrychowie. Co mam zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Listę ośrodków odwykowych na terenie całego kraju znajdzie Pani na stronie PARPA.

W czasie oczekiwania na terapię stacjonarną małżonek może uczestniczyć w terapii w najbliższej poradni odwykowej (powinien również kontynuować tam leczenie po zakończeniu  pobytu w ośrodku stacjonarnym) oraz mityngach AA.

Warto „trzymać rękę na pulsie” i systematycznie dzwonić do wybranego ośrodka odwykowego - niejedna osoba rezygnuje z oczekiwania w kolejce, z różnych powodów (np.przerwanie abstynencji, jednoczesne zapisanie się do kilku ośrodków).

Z pozdrowieniami