Gdzie zgłosić się, aby oddać komórkę jajową dla osoby bezpłodnej?

jestem zdecydowana na oddanie komórki jajowej dla osoby bezpłodnej.jak i gdzie mam sie z tym zgłosić?Pozdrawiam Agnieszka G.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w Polsce istnieją banki komórek jajowych, dla przykładu podam, że w Warszawie funkcjonuje m. in. europejski genetyczny bank komórek jajowych na ul. Złotej. Proszę skontaktować się bezpośrednio z bankami, które Panią dalej poinstruują. Pozdrawiam.