Glistnica i pasożyty u 2-letniego dziecka

Moja coreczka skonczy 19 stycznia 2 lata. Od sierpnia tego roku borykamy sie z pasozytami, mala ma gliste ludzka. Raz sie jej pozbylismy I teraz jest nawrot. Mala jest pobudzona I agrsywna w stosunku do rowiesnikow gryzie ich I bije. Czasmi gdy zabiora jej zabawke ktora sie bawi, a czasem bez wyraznej przyczyny. Nie wiem juz co robic. Robale napewno ja mecza, jestemy w trakcie leczenia ale nie mozna wszystkiego tlumaczyc robalami. Prosze o rade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję leczenie u specjalisty chorób zakaźnych. Ze względu na zachowanie proponuję udać się do psychologa, który zdiagnozuje przyczyny agresji dziecka.
Pozdrawiam