Agresja u 2-letniej córki

Moja 2 letnia córeczka bez powodu staje się agresywna, gryzie ,szczypie ,pluje, zaczyna krzyczeć nawet przez 50minut. Nie pomaga przytulanie,nie reaguje na mówienie do niej. Wtedy się posiusia. Wygina się i rzuca,kopie nóżkami. Drapie się po buzi i krzyczy ,mamusiu. Ten krzyk jest bardzo przeraźliwy . Nie mam siły ją przytulać ,bo tak się rzuca.Jestem zrozpaczona.

Witam,
na podstawie opisu nie można stwierdzić z jakiego powodu córka się tak zachowuje. Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu wykluczenia medycznych przyczyn takiego stanu oraz do psychologa dziecięcego.
Pozdrawiam.