Nocne napady wściekłości u 4-letniego syna

mój syn ma 4 latka. Ostatnio miewa straszne napady wściekłości w nocy bez najmniejszego powodu.Nie wiem jak go uspokoić,oczywiście po czasie ze zmęczenia w końcu zasypia.Martwie się bo nie wiem co może być powodem takiego zachowania.Dzisiaj była taka sytuacja i podobnie zachował się również w przedszkolu.Proszę o pomoc

Witam,
Myślę, że synek potrzebuje konsultacji psychologicznej, najlepiej udać się do miejscowej Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży lub poszukać pomocy prywatnie. Zachowanie synka na pewno ma jakieś przyczyny, z Pani maila trudno coś wywnioskować, proszę zastanowić się, co może być dla synka źródłem stresu, może coś w sytuacji rodzinnej, jakieś zmiany, na które reaguje, a może coś dzieje się w przedszkolu. Psycholog zbierze wywiad i będzie w stanie znaleźć wspólnie z Panią przyczyny i doradzić, jak pomóc synkowi.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel