Trudności w nawiązywaniu kontaktów u 25-letniej, aktywnej zawodowo osoby

Mam problem z nawiazywaniem kontaktów nie mogę sobie poradzić bardzo mnie to meczy przed ludźmi odczuwam pustkę codzień sprawia mi to trudność gdyż musze chodzić do pracy.proszę o pomoc

Witam, kontakty międzyludzkie stanowią złożone sytuacje, które ulegają stałym zmianom. Z podanych informacji rozumiem, ze ważne byłoby dla Pani nabycie nowych umiejętności, które pozwoliłyby Pani łatwiej radzić sobie w codziennych sytuacjach. Ponieważ kontaktowanie się z otoczeniem jest to umiejętność, którą można rozwijać, jest ona jednak złożona, uważam ze wskazane byłoby gdyby udała się Pani do psychologa lub psychoterapeuty. Podczas spotkań możliwe będzie dokładne zrozumienie Pani sposobu reagowania i wyuczenie nowych schematów. Pozdrawiam, powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl