Glistnica u 19-letniej osoby a odpowiednie działania

witam mam na imie Adam 19 Lat od Pażdziernika 2014 zaczalem sie źle czuć w styczniu zrobiłem badania wyszło mi ze mam glisde . Zacząłem brać jakies smieszne tabletki przez dwa tygodnie dwa razy dzienie . Po zakonczeniu kuracji wszystko było okej przez około tydzien wrócił apetyt ból brzucha głowy ustopiły az chciało sie zyc znowu . lecz wszystkie objawy wrociły zrobiłem znowu badania znowu wyszła glisda dwa tygodnie temu wziołem zentel . Zero jakiej kolwiek poprawy czasami nie mam juz siły do tego co moge zrobic zeby szybko sie pozbyc tego świństwa za dwa tygonie czeka mnie wyjazd do włoch i chciałbym sie tego pozbyc . prosze o powazne podejscie do sprawy i nie polecanie mi jakis smiesznych dawek leków ktore tylko tłumią objawy. chce sie pozbyc tego raz a dobrze .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. także pod postacią doboru leków. Jeżeli zentel nie zadziałał konieczne włączenie innego leczenia.