Głodówka a jazda na rowerze

Hej mam takie pytanie czy po głodówce powiedzmy 3-4 tyg. ćwicząc, robiąc dużo brzuszków i przysiadów , jeżdzić na rowerze jest szansa na płaski brzuszek ? TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE , ŻE GŁODÓWKA JEST NIEZDROWA I TAKIE TAM , BYŁA BYM WDZIĘCZNA :) a i jeszcze chude nogi ?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Co na otyłość brzuszną?

Otyłość brzuszna niesie bardzo negatywne konsekwencje dla zdrowia. Jest to nie tylko problem medyczny, ale także ekonomiczny i społeczny. Prof. Wojciech Drygas informuje, o czym należy pamiętać, podczas walki z tą chorobą.

Witam, robi sobie Pani krzywdę. To co Pani pisze może skońćzyć szpitalem. Szansą na płaski brzuszek jest racjonalna dieta i ruch. Po więcej informacji zapraszam na stronkę www.fizjodiet.pl , gdzie za jakieś 2-3 tygodnie zamieścimy artykuły o zdrowej redukcji masy ciała.

Pozdrawiam

0

Witam serdecznie,

Droga, którą Pani wybrała do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest niezdrowa i bardzo niebezpieczna. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy wszystkich składników odżywczych - białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin i składników mineralnych, co jesteśmy w stanie zapewnić poprzez odpowiedni dobór pokarmów. Nie wspomina Pani o parametrach pozwalających określić chociażby wstępnie czy dieta redukcyjna jest niezbędna (waga, wzrost). Na prawdę dzięki odpowiednio dobranej do Pani potrzeb diecie oraz aktywności fizycznej można osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam

0

Witam Panią,

Pisze Pani aby nie odpowiadać iż głodówki to coś zlego ale to fakt i najgorsze co możemy zrobić walcząc o wymarzoną sylwetkę. W ten sposób zwolni Pani swoją przemianę materii. Może Pani przez ten czas stracić na wadze jednak po pewnym czasie kilogramy wrócą i to bardzo możliwe że z nawiązką (efekt jo-jo). Osłabi Pani również i wygłodzi swój organizm co może nieść za sobą inne negatywne skutki. Proszę nie eksperymentować tylko zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dieta dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy