Głodówka a jazda na rowerze

Hej mam takie pytanie czy po głodówce powiedzmy 3-4 tyg. ćwicząc, robiąc dużo brzuszków i przysiadów , jeżdzić na rowerze jest szansa na płaski brzuszek ? TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE , ŻE GŁODÓWKA JEST NIEZDROWA I TAKIE TAM , BYŁA BYM WDZIĘCZNA :) a i jeszcze chude nogi ?

Witam, robi sobie Pani krzywdę. To co Pani pisze może skońćzyć szpitalem. Szansą na płaski brzuszek jest racjonalna dieta i ruch. Po więcej informacji zapraszam na stronkę www.fizjodiet.pl , gdzie za jakieś 2-3 tygodnie zamieścimy artykuły o zdrowej redukcji masy ciała.

Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Droga, którą Pani wybrała do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest niezdrowa i bardzo niebezpieczna. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy wszystkich składników odżywczych - białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin i składników mineralnych, co jesteśmy w stanie zapewnić poprzez odpowiedni dobór pokarmów. Nie wspomina Pani o parametrach pozwalających określić chociażby wstępnie czy dieta redukcyjna jest niezbędna (waga, wzrost). Na prawdę dzięki odpowiednio dobranej do Pani potrzeb diecie oraz aktywności fizycznej można osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam

Witam Panią,

Pisze Pani aby nie odpowiadać iż głodówki to coś zlego ale to fakt i najgorsze co możemy zrobić walcząc o wymarzoną sylwetkę. W ten sposób zwolni Pani swoją przemianę materii. Może Pani przez ten czas stracić na wadze jednak po pewnym czasie kilogramy wrócą i to bardzo możliwe że z nawiązką (efekt jo-jo). Osłabi Pani również i wygłodzi swój organizm co może nieść za sobą inne negatywne skutki. Proszę nie eksperymentować tylko zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dieta dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk