Spożywanie gotowanych warzyw i jazda na rowerze a prawdopodobieństwo schudnięcia
Jeżeli jem dużo gotowanych warzyw, samych warzyw bez owoców i codziennie jeżdżę ok. 2 h na rowerze to mam szansę schudnąć? Proszę o nie udzielanie mi rad na temat mojego postępowania, bo ja jestem tego świadoma co robię , tylko o krótką odpowiedz na moje pytanie.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam Panią,
Schudnie Pani ale postępując w ten sposób i głodząc się kilogramy szybko wrócą i to bardzo prawdopodobnie że z nawiązką (efekt jo-jo). Zdecydowanie lepiej zadbać o zdrową dietę i aktywność fizyczną a efekty będą satysfakcjonujące i trwałe
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk
Pozdrawiam
dietetyk
Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam,
Dietetyk Patrycja Sankowska