Głośne oddychanie podczas snu u niemowlaka

Mam pytanko. Moj 2 miesieczny synek podczas snu oddycha glosno tak jak by mial nosek zapchany. Katarku nie ma. W konciku jednego oka zrobila jest sina plamka ktora nachodzi na nosek. Dodam ze bylam u lekarza i piwiedzial ze to sine to normalna rzecz. Czy powinnam isc do innego lekarza?co to moze byc?

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się ze skrzywieniem przegrody nosa. Jeśli lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie znalazł powodów do niepokoju myślę że może być Pani spokojna o zdrowie dziecka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na infekcję dróg oddechowych. Wskazana jest ponowna wizyta u specjalisty pediatry.