Gorączkowanie, ból gardła i ucisk w przełyku w 26. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 26 tygodniu ciąży, od 3 dni gorączkuje prawie 38 stopni, boli, piecze tak mocno gardło aż do krtani. śpię tylko godzinę dziennie. Wczoraj lekarz przepisał mi Strepsils, płukanki, syrop tymiankowy i apap oraz Witaminę C 1000mg, problem w tym, że minęła równo doba, a jest coraz gorzej. Czuję jakbym miała coś w przełyku, nie mogę tego odkrztusić, a jak zakaszlę to kończy się to wymiotami. Nie wiem już co robić, miało obyć się bez antybiotyku, a jutro święta, co robić?

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz